×
جستجو در سایت
ورود و عضویت
بازیابی رمز ورود
کد تایید ارسال شد
جهت تایید تغییر رمز کد ارسال شده را وارد نمایید
ورود
نام کاربری یا رمز خود را فراموش کرده ام
شماره موبایل خود را وارد نمایید
ارسال
اگر هنوز عضو نیستید 
عضویت
ارسال
ارسال

نادیده گرفتن حیوانات به عنوان بخش مهمی از محیط زیست ما باعث آسیب به محیط زیست میشود . آسیب به محیط زیست تاثیر مستقیمی بر روی زندگی ما داد و باعث آسیب به زندگی ما میشود . این چرخه مصدوم و آسیب خورده به نسل های بعد نیز انتقال پیدا میکند.نتیجه همه اینا ایجاد یه محیط ناسالم و‌مریض است که زیستن در آن را برای انسان ها و حیوانات سخت میکند.
نماد شهری «چراگاه » اهمیت زیستن اینگونه حیوانات را یادآور میشود و تاثیر مستقیم آنها بر روی زندگی ما . دیدن آنها زیبا تر از آنچه که هستند نشان از روحیه متعالی و بزرگ انسان دارد که آنها را به عنوان بخش مهمی از محیط زیست قبول میکند و به زیستگاه آنها آسیب نمیزند.
این المان شهری که در سال۱۳۹۶ در شهر زیبای اصفهان به عنوان یک نماد شهری نصب شده است و توجه مدیریت شهری به محیط زیست از نکات قابل توجهی است که می توان به آن اشاره کرد.حس شادی و نشاط برگرفته از تلفیق این مجسمه با محیط پیرامونش به عنوان یک اثر هنری مورد توجه قرارگرفته است.
این پروژه در کنار سایر پروژه های توسعه فضاهای هنری شهراصفهان از جمله آذین بندی شهری ، المان های دائم و المان های موقت شهری به سفارش مدیریت شهری اصفهان و در اردیبهشت ماه ۹۶ توسط دپارتمان هنرشهرمرکز آفرینش و توسعه فضاهای هنری سراج طراحی و اجرا شده است.

عکس های بیشتر را در آلبوم زیر برگ بزنید