×
جستجو در سایت
ورود و عضویت
بازیابی رمز ورود
کد تایید ارسال شد
جهت تایید تغییر رمز کد ارسال شده را وارد نمایید
ورود
نام کاربری یا رمز خود را فراموش کرده ام
شماره موبایل خود را وارد نمایید
ارسال
اگر هنوز عضو نیستید 
عضویت
ارسال
ارسال

المان شهری

با تجربه طراحی و ساخت صدها المان و مجسمه شهری ، شادی و نشاط را با اتکا به هویت و نیاز های اختصاصی به شهرها و فضاهای تفریحی و خصوصی می آوریم.
+

تم پارک

ایده ، طراحی و تجربه های اجرایی ما در قالب تم پارک های تخصصی به عنوان یک بسته اقتصادی و سرمایه گذاری مورد توجه سرمایه داران و مدیران شهری قرار گرفته است.
+

بناهای ماندگار

ایده اصلی ما در خلق بناها و فضاهای معماری ، ایجاد جذابیت بصری و خلق بنا به عنوان یک اثر هنری است.اثری که قرار است در طراحی معماری و دکوراسیون داخلی منحصر به فرد و کاربردی باشد.
+

طراحی شهربازی

با شناخت کافی از تکنولوژی ، تجهیزات و عملکرد شهربازی های دنیا ، تمامی نیازهای یک مجموعه گردشگری و تفریحی را در طراحی و ساخت شهربازی ها در نظر گرفته‌ایم.
+

مجسمه‌های غول پیکر

ما با به روز ترین تکنولوژی ساخت در جهان ، مجسمه های غول پیکر را با هدف ایجاد هویت و برند شهری و به عنوان تجربه منحصر به فرد بصری در فضاهای عمومی و اختصاصی می سازیم.
+

ما در مرکز آفرینش و توسعه فضاهای هنری سراج ضمن ایده پردازی و طراحی پروژه های تخصصی و کاربردی در خصوص آثار هنر شهری در قالب المان شهری ، مبلمان شهری و همچنین مجسمه های غول پیکر ، در خصوص تهیه و‌تدوین سند استراتژیک زیباسازی شهری نیز به مدیران شهری مشاوره می دهیم .

علاوه بر آن تهیه بسته های سرمایه گذاری و توسعه فضاهای هنری از جمله ایجاد خوانایی مجتمع های تجاری با پروژه های هنری ، بهبود فضاهای هنری و تعاملی در مراکز گردشگری ، باز پیرایی و طراحی اختصاصی شهربازی های سرپوشیده و روباز و همچنین تعریف پارک های موضوعی از مهمترین تخصص های ماست .

به عنوان برند شناخته شده کشور در حوزه طراحی منحصر به فرد فضاهای معماری و همچنین مرجع طراحی فضاها و‌عناصر تزئینی خلاق معماری برای ساخت پروژه های مسکونی و تفریحی منحصربه فرد در کشور فعالیت می کنیم .

مطالعه این بخش از سایت در جهت بررسی زمینه های همکاری به شما و دیگر افراد تصمیم گیرنده کمک شایانی خواهد کرد .